ספי כץ ז"ל

    מחבר:
  • דיויד לוי

בחודש שעבר נפרדנו מספי כץ, שהיה מעמודי התווך של ארגון עובדי הפלחה במהלך עשרות שנים

בחודש שעבר נפרדנו מספי כץ, שהיה מעמודי התווך של ארגון עובדי הפלחה במהלך עשרות שנים. ספי עבד  במדור המיכון של הארגון והיה העורך של מדור מיכון והנדסה בחקלאות בעיתון "ניר ותלם" עד לפני שנה וחצי. אנשי גד"ש ותיקים יודעים לספר על בעל מקצוע חרוץ, מהשורה הראשונה, שלא בחל לשכב מתחת לטרקטורים וקומביינים גם בהגיעו לגיל 80 ומעבר לכך.

ספי היה מסור לעבודתו ומסור לעבודת החקלאים ותמיד חיפש ואף מצא פתרונות טכניים למגדלים בכל רחבי הארץ. מעבר להיותו איש מקצוע ברמה בינלאומית, היה בעל ידע נרחב בתחומים נוספים ורבים. כל מי שפגש בספי, לא יכול היה שלא להתרשם מחוכמתו, מנועם הליכותיו וצניעותו הרבה.

במהלך החצי שנה האחרונה לעבודתו בארגון, ספי סייע רבות לקליטת דור עובדים חדש בארגון. ספי תמיד היה פנוי לשאלות שהתעוררו, גם לאחר עזיבתו את הארגון.

מעבר לכל אלה, ספי היה איש משפחה – בעל, אבא, סבא וסבא רבא למופת. בדברי ההספד המרגשים שנערכו לו, לא ניתן היה לערער על המסירות והאהבה הגדולה שהעניק למשפחתו.

אני רוצה מכאן לשלוח תנחומים כנים למשפחה ולכל משפחת החקלאים שזכו להכיר את ספי ולהוקיר את תרומתו הרבה לענפי החקלאות בכלל והארגון בפרט.

ועל זה נכתב: "איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא…"

יהי זכרו ברוך.

דיויד לוי

מנכ"ל