חברי מועצת ארגון עובדי הפלחה

הרשימות מעודכנות למאי 2019. ראו למטה – רשימת משקיפים.

חברי מועצת הארגון:

שם טל. כתובת
אביבי איתן 052-3204669 ק. עין חרוד איחוד , 18960
אורן יששכר 050-7566742 ק. שעלבים, ד.נ.שמשון 99874
איינשטיין אורנה 054-7915707 ק. מגן, ד.נ. נגב 85465
אליהו דורון 050-7779897 ר. מדור גד"ש א.ע.הפלחה
אמיתי איציק 052-8105555 ק. דביר, ד.נ. נגב 85330
בן סירא בועז 054-7776000 גד"ש שקמה
ביתן גדי 054-4330229 מ. יושיביה, ד.נ. נגב 85161
ברנע אורן 054-6673129 ארגון מגדלי ירקות
ברנע עופר 054-4885181 ק. חולתה
גלבוע אברום 050-7204237 ק. כפר רופין, ד.נ. ע' בית שאן 10850
גלעד אורי 052-8319489 ק. גבעת השלושה, 48800, מ. הכותנה
דורון מיכה 050-2056740 ק. העוגן 42880
דנין איציק 057-5655004 הפלחה מבואות ירושלים
דרור יוסי 054-5656401 ק. ארז ד.נ. חוף אשקלון 79150
הוך יגאל 054-7915600 ק. רעים ד.נ. נגב 85132
הלפגוט נחום 050-5315607 ק. שדה נחמיה, ד.נ.ג.ע. 12145
וזה אבישי 054-4344373 ק. רוחמה, ד.נ. חוף אשקלון 79180
ויינר אריה 050-5329835 מ. קדרון, דאר קדרון 70795
זבולון עודד 054-6132173 משקי הנגב
חדוותי רן 052-3689648 ק. עין שמר, ד.נ. חפר 38745
חצרוני אבי 052-8346598 ק. כפר מסריק, ד.נ. אשרת 25208
ישי יוסי 050-6241001 מ. גילת ד.נ. נגב /מנכ"ל מושבי הנגב
כהן עודד 052-2821410 ק. עין חרוד מאוחד, 18960
כלפה אביגדור 050-7460997 הברוש 39 נתיבות, שכונת ק. מנחם 80200
כרמי זמיר 053-7277401 ק. שמיר, ד.נ.ג.ע. 12135
לוי אורי 050-4061446 ק. רוחמה, ד.נ. חוף אשקלון 79180
לוי דיויד 050-5387449 ק. משמר הנגב ד.נ. נגב 85325
לויטה עוזי 052-2266681 ק. עין חרוד מאוחד, 18960
ליברמן עופר 050-5666700 ק. ניר עם,  ד.נ. חוף אשקלון 79155
ליטבק מאשקה 050-5750953 ק. נגבה/גד"ש דגנים, ד.נ. שדה גת 79856
מדיני שמאי 054-4630512 ק. גבעת חיים איחוד, 38935
מהר"מ פיני 050-5329832 ק. עינת, דאר עינת 49910
מנדל איתמר 052-8308194 מ. כרמל  / מ. בית יתיר ד.נ.הר חברון 90402
ניר ג'ף 054-5636001 ק. קרית ענבים ד.נ. הרי יהודה 90833
נעמתי אורי 054-7915588 ק. רעים ד.נ. נגב 85132
נפתליהו עוזי 054-3388935 ק. רוחמה, ד.נ. חוף אשקלון 79180
סיוקן מנו 050-8575177 ק. גזית, ד.נ. יזרעאל 19340
פלטין ירון 050-9443796 צורן 42823
ריינר שלמה 050-5345457 ק. עין צורים, ד.נ. לכיש צפון 79510
קליינמן רני 050-4047009 ק. גשר
שמולביץ בני 057-7540270 ק. עלומים, ד.נ. נגב 85138
שפר איתן 052-8834185 ק. כפר מסריק, ד.נ. אשרת 25208
שרגא יעקב 052-4315299 ק. בית השיטה, 18910
משקיפים
אביישר יהודה 050-5392725 משקי ע' בית שאן
גורן עופר 050-6241567 ק. משמר השרון 40270
גלבוע שלמה 052-4768700 ק. שדות ים 3780400
חבלין חיים 052-5450800  התנועה הקיבוצית – חקלאות
לזר מיקי 050-5698407 משואות יצחק, משקי הדרום – מסמיה ד.נ. שקמים 79813
פלש יגאל 052-6179254 ק. כפר עזה, ד.נ. נגב 85142
רוגל משה 050-7595178 ק. גבת, מש.ע' יזרעאל, ת.ד. 258,מגדל העמק 23102
שליסל גרשון 054-7792710 ק. עלומים, ד.נ. נגב 85138