מדליות כסף למוצרי חברת KUHN

    מחבר:
  • שלמה שמואלי

בתערוכת LAMMA שנערכה בינואר 2020, זכתה חברת KUHN במדליות כסף על כמה ממוצריה החדשים שהוצגו לקהל

מבוסס מתוך פרסומי החברה, ינואר 2020

KUHN I-SPRAY

פיתוח זה מאפשר לשפר את הריסוס להדברת עשבים, בזכות מערכת הזיהוי שמפעילה ריסוס נקודתי. אמנם הם לא הראשונים שפיתחו מערכות דומות, אך כנראה שלחבר השופטים היו סיבות טובות להעניק את הפרס ל-KUHN. התוכנה שמשמשת במערכת זו פותחה בשיתוף עם  חברת CARBON BEE שמתמחה בבינה מלאכותית. טכנולוגיה זו, של ריסוס רק על העשבייה, יכולה לחסוך עד 80% בהוצאות על התרסיס.

KUHN-I-SPRAY

מכבש TWINPACT

במכבש זה, ה"פטיש" מחולק לשני חצאים, תחתון ועליון. הם דוחסים את החומר בזה אחר זה ובהפרש קטן. המחצית התחתונה פועלת קודם ומיד אחריה פועלת המחצית העליונה. לטענת החברה, טכניקה זו מאפשרת להגדיל ב-25 אחוזים את דחיסות החבילה, מבלי לדרוש הספק נוסף מן הטרקטור המפעיל ומבלי צורך בחיזוק נוסף למערכת ההינע של ה"פטיש".

מי שיקליד את הכתובת: http://tinyurl.com/td72xn4, יראה סרטון שמסביר יפה את פעולת המכבש.

TWINPACT

Euromix I 39.3 DL

בעגלה מערבלת זו, פועלים שלושה מערבלים אנכיים. ההינע של המערבלים הוא דרך ממסרה רציפה, שמקושרת עם הטרקטור דרך מערכת פיקוד ISOBUS. טכנולוגיה זו חוסכת כמחצית מן המומנט בהתנעה הראשונית וגם עוזרת להתאים את מהירות המערבלים למאמץ הערבול.

פתיחת דלק הפריקה לאבוס, מפעילה מתג מיוחד, שמעביר את המערכת למצב הזנה. במצב זה, המערבלים מסתובבים במהירות קבועה, אשר מותאמת לקצב הפריקה שדרוש לקבוצת הבקר המסוימת.

Euromix-I-39.3 DL