קורס ניהול סיכונים – יולי 2019 בניו יורק

חברת קומודקס, בבעלותו וניהולו של עדי פנחס, מתכוונת לקיים השנה קורס ניהול סיכונים בניו יורק. נותרו שני מקומות אחרונים למהירי החלטה

לאור אילוצים, הקורס יוקדם בשבוע ויתקיים מ-16.7.2019 עד 18.7.2019. עד כה נרשמו לקורס 18 משתתפים ונותרו שני מקומות מבודדים למהירי החלטה.

הקורס ייערך בשיתוף עם בורסת הסחורות CME, חברות HIGH RIDGE ו-ADMIS, ויכלול נושאים רבים ומגוונים, מהכרת שוק הסחורות והמסחר בבורסה, המשך בהיבטים טכניים ופסיכולוגיים במסחר, וכלה בבניית תכנית ניהול סיכונים.

הקורס יועבר כמעט במלואו בעברית.

התוכנית המלאה של הקורס תועבר למשתתפים כחודש לפני המועד.

הקורס מתקיים זאת הפעם החמישית בארה"ב, כאשר הקורסים הקודמים משכו מנכ"לים, מנהלי כספים, חקלאים, רפתנים ומנהלי רכש מחברות שונות בתעשייה. מעבר ללמידה היתה גם הפרייה הדדית מצוינת. הקורס מומלץ מאוד למנהלי רכש, יבוא או מכירה של חומרי גלם, מנהלים מחברות מזון, מנהלי תעשייה, מנהלי גד"ש, מנהלי רפת ומנהלי כספים. התוכנית תותאם גם לאנשים שהשתתפו בקורס בעבר ותציג תכנים מתקדמים יותר שיכללו CASE STUDIES, שימוש מתקדם באופציות וכלים פיננסיים לבניית אסטרטגיית ניהול סיכונים.

עלות הקורס לחברי ארגון עובדי הפלחה: 1,200 דולר למשתתף (לא כולל טיסה ולינה).

בהתאם למספר הנרשמים, נבחן גם את האפשרות להרחיב את הביקור עם סיור שטח אצל חקלאים ב-Midwest בתקופת הקציר.

נעדכן בהמשך לגבי מחירי טיסה ולינה.

מספר המקומות מוגבל. נותרו עוד מקומות בודדים.

במידה שאתם מעוניינים להשתתף, גם אם אתם לא בטוחים בשלב זה, מלאו את טופס ההרשמה הראשונית המצ"ב בהקדם ושלחו אותו אלינו במייל.

טופס הרשמה >>

לוח זמנים להשתלמות >>