ארגון עובדי הפלחה
מחירון דיגיטלי
ניר ותלם 3
גלבוע טייר סנטר

ראשי התאחדות החקלאים נגד המפגינים מול בית שר האוצר

8/12/2015

קומץ חקלאים הפגין ביום ראשון, 6 בדצמבר 2015, סמוך לביתו של שר האוצר משה כחלון בחיפה. המפגינים חסמו את התנועה ברחוב עם טרקטורים, טנדרים ותוצרת חקלאית.

ראשי התאחדות חקלאי ישראל הגיבו על ההפגנה ויצאו נגדה:

מזכ"ל תנועת המושבים ויו"ר התאחדות חקלאי ישראל, מאיר צור: "לאחר שנים רבות קיבלנו שר אוצר אשר מבין את הערך והתועלות של החקלאות בישראל. שר האוצר משה כחלון הוכיח עצמו במעשים הן בתחום העובדים הזרים והן בכניסה למשא ומתן המתקיים כיום על כלל נושאי החקלאות מתוך הדאגה והרצון לשמור על החקלאות לדורות הבאים. מבחינתנו, זו הזדמנות למצוא פתרון למצב החקלאות ביחד עם שר החקלאות, שרואה עין בעין איתנו את חשיבות החקלאות בישראל ואת הצורך לשמרה לשנים רבות".

מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבשלום (אבו) וילן: "מדובר בקומץ קטן של מפגינים, שאינו מייצג אלא רק את עצמו. קומץ קטן ואלים שאינו מייצג את כלל חקלאי ישראל. שר האוצר, משה כחלון, פועל למען החקלאות ולמען החקלאים במדינה. אנחנו נמצאים כיום במשא ומתן קשה ואינטנסיבי מול המדינה על עתידה של החקלאות הישראלית. התלהמות והתקפות אישיות אינן דרכנו למטרה העליונה, שהינה הצלת החקלאות הישראלית".

מזכ"ל התנועה הקיבוצית, ניר מאיר: "הניסיון לנהל קמפיין אישי על גב החקלאים סופו להיכשל. צר לנו כי מיעוט מהחקלאים פועל בכדי לפגוע מבחוץ בדיונים אותם אנו מנהלים מול משרד האוצר והשר משה כחלון. התאחדות חקלאי ישראל, תנועת המושבים והתנועה הקיבוצית ימשיכו לעבוד בשיתוף פעולה ובחזית אחת למען החקלאות הישראלית ולמען החקלאים במדינה. יש מי שעובד ויש מי שצועק".

 


מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, אבשלום (אבו) וילן. צילום: איתן סלע

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד